Vendéglátás

Pultos munkakörben álláslehetőség Gyöngyöshalászon

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász
Fizetés: Bruttó 185000 - 200000 / hónap
2019. 07. 22. 10:09

Újonnan nyiló vendéglátó egységünkbe keresünk lelkiismeretes, igényes nőket.

Fiatalos, lendületes, rugalmas csapattal dolgozunk együtt. A modern technológia világában nekünk is alkalmazkodnunk kellett, így legtöbbjében e-mailes rendszerben történik a kommunikáció. Exel táblázatokat használunk a minnél könnyebb munkavégzés érdekében. Többnyire telefonos kapcsolatban vagyunk egymással napi szinten.

Szükségünk van olyan emberekre, akik önállóan végzik a munkájukat, jó kommunikációs készséggel rendelkeznek, szeretik a kihívásokat és mind emellett fontos a pontos elszámolás akár a kollégák felé, akár a főnökség irányába.

Szeretnénk ha még többen tudnánk ebben a szakmában együtt dolgozni!

Feladatok:

  • Kedves kiszolgálás, precíz munkavégzés, áru átvétele és adott esetben ellenőrzése.
  • A munkakörnyezet tisztántartása, rendezetté tétele.

Elvárások:

  • Pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés.

Előnyök:

  • számítógépes alapismeretek (exel, levelezés)
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas beosztás
  • Prémium rendszer

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése