Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk gépkezelő munkatársakat visontai munkavégzéssel

A 100 százalékban magyar tulajdonú Viresol Kft. Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán.

A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

Gépkezelő

munkatársakat  visontai munkavégzéssel

Feladatok

  • Az üzem berendezéseinek folyamatos ellenőrzése, termelési minták alapján az üzem finomhangolása, beállítása
  • A termelési terv tartása mennyiségi és minőségi szempontok szerint
  • Egyedei technológiák elsajátítása, megszerzett tudás alkalmazása a termelési folyamatokban
  • A munkafolyamatokban előírt ellenőrzések elvégzése, mintázás és eredmények kiértékelése
  • Minőségi és biztonsági követelmények betartása
  • Üzemzavarok felismerése, kezelése és javaslatok kidolgozása javító intézkedésekre
  • Üzemi rend, tisztaság fenntartása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó állóképesség és problémamegoldó készség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök

  • Technikumi végzettség
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Élelmiszer-, gyógyszer- vagy vegyipari területen, gyártásban szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
  • Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás