Belföldes furgon sofőrt keresünk B-kategóriás jogosítvánnyal

Belföldi fuvarozásra keresünk gépkocsivezetőt , B-kategoriás jogosítvánnyal.

  • Dobozos hűtős furgonok.
  • Gyöngyös és környéki lakhely szükséges!
  • Céges autóval hazajárás

  • Targoncás felrakodás, kézi lerakodás
  • Kor független jelentkezés
  • Rugalmasság
  • Napi 300-500 # km

  • Fagyasztott zöldség-gyümölcs termékek (kartonos) terítése
  • Korai hajnali munkakezdés.
  • Azonnali kezdés lehetséges
  • Versenyképes bérezés, túlóra lehetőség,

  • +36703222636 ,
  • +3670621623

Feladatok

  • Magyarországi konyhák , raktárak , boltok , terítése fagyasztott zöldség-gyümölcs termékekkel
  • Belföldi fuvarok elvégzése

Elvárások

  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyök

  •  sofőr munkakörben szerzett tapasztalat
  • targoncás tapasztalat
  • jó tájékozódási készség
  • térkép ismeret , gps ismeret
  •  rugalmasság ,terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, kényelmes munkakörülmények