Raktározás, logisztika

Raktáros-targoncás munkakörbe kollégát keresünk Gyöngyöshalászon

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász
2016. 08. 08. 08:45

Elektromos kivitelezéssel foglalkozó cég Raktáros-targoncás munkakörbe kollégát keres.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Beérkező, kimenő szállítmányok fel illetve lepakolása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Anyagkiadás
  • Targonca használat
  • Leltározással kapcsolatos feladatok

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Elektromos anyagok ismerete

Munkavégzés helye:
Gyöngyöshalász Iparterület, Apollo Gumigyár

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend
  • Határozott idejű munkaszerződés
  • Stabil, megbízható cég

Amennyiben hirdetésünk felkelltette az érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, akkor küldje el a fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: nora.nagy@sag-hungaria.hu vagy zsuzsanna.stekli@sag-hungaria.hu.

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.